top of page
Lg susogutmali vidali chiller

Yüksek Verimliliğe Sahip Yük Evaporatörü

Yerçekimli Tipte Soğutucu Dağıtım Sistemi Uygulanarak Güvenilir Çalışma Sağlanır ve Eliminatör İle Evaporatör Borusunun Düzenlemesi Optimize Edilerek Buharlaşma Verimliliği Arttırılır.

Yağ Geri Kazanım Sistemi

Kompresörün Yüksek Hızlı Dönüşü Sırasında Beslenen Yağ, Üç Kademeli Bir Ayırma Sistemi İle Geri Kazanılır. Soğutucunun Taşınması, Kirletici Maddelerin Girişini Önler ve Soğutma Verimliliğini Arttırır. Devamlı Olarak Yağ Beslemesi ve Geri Kazanımı İle Yağ Miktarında Yaşanacak Eksiklikler Önlenebilir.

Ağırlıkta ve Boyutta Azalma

Kurulum Alanı ve Ağırlık Azaltılarak Zemin Alanının Önemli Bir Bölümünden Tasarruf Edilmiştir.

Black Box Özelliği

Arıza Durumunda Çözüm Sunabilmek İçin Hızlı Teşhis Çalışma Kayıtlarını Depolar ve Analiz Eder.

Gürültüde Azalma

Emme Portundaki Türbülansı En Aza İndirmiş ve Dışarı Sızıntıları Önleyerek Gürültüyü Azaltmıştır.

Optimize Edilmiş Merkezi Kontrol

ACP IV ve AC Smart Gibi Kontrol Çözümleri, Kolay İzlenebilir ve Herhangi Bir Yerde Çeşitli HVAC Modellerinin Yönetilmesini Uzaktan Kontrol Edebilir.

SCS sunduğu kurumsal ürünler ile farklı büyüklüklerdeki ticari ve endüstriyel işletmelerin soğutma ihtiyaçlarını karşılıyor. Su soğutmalı vidalı soğutucu da çığır açan teknolojisiyle yüksek performanslı soğutma sağlıyor.

 Bu sistem, hem soğutucunun verimle çalışmasına hem de enerji tüketiminin düşmesine destek oluyor.

SCS su soğutmalı vidalı soğutucu, buharlaşma verimliliğini artıran yük evaporatörü ile güvenli şekilde çalışıyor.

Yağ geri kazanım sistemi sayesinde kompresörün dönüşü sırasında kullanılan yağ, üç kademeli bir ayırma sistemiyle geri kazanılıyor. Bu da soğutma verimini artırıyor.

Su soğutmalı vidalı soğutucu kullanıcılarına pek çok avantajı bir arada sunuyor. Ağırlığı ve boyutu azaltılan su soğutmalı vidalı soğutucular, alandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

 

Emme portundaki türbülansın en aza indirilmesi sayesinde gürültü de azalıyor.

Çalışma kayıtları depolanıp analiz edilerek arıza durumlarında hızlı sorun tespitini mümkün kılıyor. ACP IV ve AC Smart gibi kontrol çözümleri ile soğutucu uzaktan izlenebiliyor.

Siz de işletmenizin soğutma ihtiyaçlarını  SCS su soğutmalı vidalı soğutucular ile karşılayın, yenilikçi teknolojinin yüksek performansından faydalanın!

 

360 - 1280 Kw Aralığında Soğutma Kapasitesi

bottom of page